שיווק נכסים יד שניה

ככה עושים את זה נכון

יש לכם נכס, ועכשיו אתם רוצים למכור אותו, אבל איך עושים את זה בצורה נכונה?

תיווך בשירי, משרד הנדל"ן המוביל בצפון, מציע לכם עסקה משתלמת. אנחנו נעזור לכם למכור את הנכס, במחיר משתלם ובזמן הקצר ביותר. אתם תודו לנו.

למה כדאי לבחור דווקא בנו?

במהלך 45 שנות פעילות צברנו מאגר נתונים עצום ואלפי לקוחות מרוצים. אנחנו מבינים בשוק, ויודעים הכל על העסקאות בקרית שמונה והאזור, לכן אנחנו יודעים לתת ללקוחות שלנו המלצות נכונות. אנחנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך, ונספק לכם שיטת עבודה מצוינת שתסייע לכם למכור את הנכס ולהרוויח.

איך זה עובד?

העבודה שלנו מתחילה בבדיקה ראשונית ומקיפה של הנכס שלכם. נבצע בדיקת נסח טאבו, מיסוי, תיק בניין, תב"ע נקודתית, סטטוטורי, טיב הנכס וטופס ארנונה. למה כל כך הרבה בדיקות? כדי שנהיה בטוחים מהי הדרך הנכונה לפעול.

בשלב הבא נתרכז בגיבוש מחיר מטרה, זהו המחיר בו אתם מעוניינים, ובו ריאלי למכור את הנכס. את המחיר הזה נגבש על פי פרמטרים שונים, עסקאות על פי רשויות המס, סטטיסטיקה מדויקת, היוון השטח ביחס לבית, פרק הזמן שתרצו להקדיש לעסקה, השפעות סביבתיות שונות ועוד.

אחרי שהחלטנו על מחיר מטרה אפשר להתחיל בשיווק. נבצע עבורכם פעולות שיווק שיגרמו לנכס שלכם לבלוט במקומות הנכונים. נדאג לשילוט מחוץ לנכס, ונבצע צילום מקצועי כדי שיהיו לנו תמונות איכותיות לפרסם. ברשותנו מאגר לקוחות רחב, אלה אנשים המעוניינים בדירות, לכן תחילה נפנה אליהם. בנוסף לאפיק הזה, נפרסם את הנכס ברשתות החברתיות, בלוחות נדל"ן ובעיתונים וכן בקרב קבוצות תיווך אחרות איתם אנחנו מבצעים שיתופי פעולה.

הפרסום שלנו עובד, ובתוך זמן קצר יתקבלו פניות, שיובילו אותנו לפגישות שיווק בנכס. אנחנו נבצע עבורכם סינון ראשוני של המתעניינים, כדי שלא תבזבזו זמן על רוכשים לא רלוונטיים. לאחר מכן, נציג את הנכס לרוכשים, לא לפני שנכין אותו לפגישה. בנוסף, נלווה אתכם במהלך ההצגה ואחריה, ונסייע לכם להפוך את הנכס שלכם לבונבונירה אמיתית.

אחרי כמה ביקורים ופגישות, סוף סוף נמצא הקונה שבאמת מעוניין לקנות. אנחנו מתקרבים בצעדי ענק למשא ומתן, אך קודם לכן נדרשת חוות דעת אובייקטיבית על הנכס, באמצעות שמאות. חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של שמאי שאתם מכירים, מזל שאנחנו כאן. אנחנו עובדים עם מבחר שמאים אלופים, ואחד מהם יבצע את הבדיקה.

בכניסה למשא ומתן, צריך להבין שידע שווה כסף. בהתבסס על הנתונים והידע שצברנו, ועל סמך הנכס שלכם, אנחנו ננהל עבורכם משא ומתן. בצורה הזו אתם לוקחים צעד אחורה מהעסקה, ומשתמשים בגורם אובייקטיבי ותכליתי (אנחנו), מה שמסייע להגיע לעסקה טובה יותר עבורכם. נשמש כגורם משפיע בכתיבת טיוטות לחוזה, נסייע לכם בסגירת פינות לפני חתימה ונהיה שם בכל שאלה.

אחרי שהגענו למחיר שמוסכם על שני הצדדים, נתקדם למעמד החתימה. נסייע לכם בביצוע העברת בעלות נקיה, נבצע גישור בעת החתימה על ההסכם ונכין את הנכס להשלמת העסקה. בסופו של התהליך, אנחנו נבצע את העברת המפתח בהעדר הצדדים.

הנכס שלכם שווה הרבה כסף, אבל אתם לא בהכרח יודעים איך למכור אותו נכון. תנו לנו לעשות לכם את העבודה.

שיווק נכסים יד שניה זו המומחיות שלנו – אז בואו נתחיל.

יש לכם שאלה? הצוות של בשירי תמיד מוכן לעזור.

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן