אודותינו – לקוחות מרוצים משנת 1975

הסיפור שלנו

בשירי נדל"ן היא חברה מובילה בשיווק, תיווך ומכירת נדל"ן בישראל בכלל ובאזור הצפון בפרט.

החברה הוקמה ב-1975 על ידי יצחק בשירי, שהתווה סטנדרטים של דקדוק בפרטים הקטנים, אמינות ואיכות. בתחילת דרכה התמקדה החברה בתיווך נדל"ן, ובמהלך השנים התרחבה פעילותה גם לתחומים נוספים וביניהם שיווק, השקעות, משכנתאות ועוד, תוך שמירה על הערכים אותם התווה מייסד החברה.

מה אנחנו מציעים ?
קודם כל קפה (אפשר גם וירטואלי). אחרי שנקשיב לך, נבנה עבורך את תוכנית העבודה שתתאים לך ולמטרות של המשפחה. הצוות שלנו מורכב ממיטב נשות ואנשי המקצוע היודעים לתת ביטוי ייחודי ויחס אישי לכל לקוח.

צוות בשירי נדלן

נדל"ן מבוסס נתונים

העיקרון שמנחה אותנו הוא נדל"ן מבוסס נתונים. במהלך 45 שנות פעילות צברנו מאגר נתונים אדיר של העיר קרית שמונה. המאגר כולל מידע מפורט אודות העסקאות שנעשו בעיר והמאפיינים של השוכרים, המשכירים, המוכרים והקונים.

הנתונים שצברנו מאפשרים לנו לבצע מיפוי ולייצר סטטיסטיקות מתקדמות. אנחנו רואים מגמות בשוק המקומי, מכירים את הסכומים בהם נמכרו דירות, וכמה עסקאות נעשות בכל זמן נתון בכל מקום בעיר. כך אנחנו ממקסמים את היכולת שלנו להיכנס למשא ומתן, מספקים ללקוחותינו ערך מוסף ועסקאות מצוינות.

צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בשוק הנדל"ן המקומי. אנשי יחסי ציבור, מתווכים, ואנשי מכירות שיוצרים מערך שלם שפועל בכל אזור הצפון לטובת הלקוחות שלנו.
כל תחומי הנדל"ן במקום אחד
אנחנו מספקים מענה נרחב של כל תחומי הנדל"ן במקום אחד. שירותי המשרד כוללים: השקעות נדל"ן, שיווק נכסים יד שנייה, ניהול נכסים, שיווק פרויקטים חדשים, הסמכות והדרכות סוכנים, ייעוץ משכנתאות ודירות לסטודנטים.

צוות בשירי נדל"ן מבוסס נתונים

טל בשירי

בעלים ושותף מייסד

שלי בשירי

בעלים ושותפה מייסד

עומרי בשירי

בעלים ושותף מייסד

אושרת רגב

מנהלת קשרי לקוחות

אסתר וקנין

יועצת משכנתאות

ודים קורוצ'קין

סוכן נדל"ן

לינוי סופר

סוכנת נדל"ן

רון בר לב

רון בר לב

סוכן נדל"ן

אייל פאעור

סוכן נדל"ן

סלבה בוריסיוק

סוכן נדל"ן

קלאודיו קרטיס

סוכן נדל"ן

מאי אלבז

סוכנת נדל"ן

ג'מיל חסין

סוכן נדל"ן

רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם.

תפריט נגישות