ייעוץ משכנתאות

רוצים לחסוך כסף במשכנתא? קחו ייעוץ משכנתאות

החלטתם לקנות דירה? מזל טוב! אם לא קוראים לאבא שלכם וורן באפט, אתם כנראה צריכים גם משכנתא.

משכנתא לוקחים מהבנק, אבל עוד לפני שמתחילים בתהליך, חשוב לפנות ליועץ משכנתאות, שיסייע לכם לקחת משכנתא שתתאים לכם. אנחנו מתמחים במתן שירותי ייעוץ משכנתאות שמסייע ללקוחות שלנו במגוון תחומים:

האם העסקה הזו מתאימה לכם?

במסגרת ייעוץ משכנתאות נבדוק האם העסקה הזו מתאימה לכם. גם אם העסקה נראית מצוינת, יכול להיות שהאפשרויות המימוניות שלכם לא טובות. במסגרת הייעוץ נערוך ניתוח מפורט, ונבצע בדיקת סיכונים פיננסים, כך נעזור לכם להחליט האם העסקה כדאית עבורכם.

בניית תמהיל משכנתא מותאם אישית

משכנתא היא לא סתם הלוואה חד פעמית, אלא תכנית ארוכת טווח שעתידה ללוות אתכם במשך שנים רבות. כדי שהמשכנתא תאפשר לכם לנהל חיים כלכליים תקינים, תמהיל המשכנתא חייב להיות מותאם באופן אופטימלי.

חשוב להבין שישנם מסלולי משכנתא שונים, ואפשרויות רבות לשילוב מסלולים שונים. במסגרת הייעוץ נדע לייעץ לכם מהו מסלול המשכנתא המומלץ, בהתאם לגובה ההחזר החודשי בו אתם יכולים לעמוד ולשאר הנתונים הפיננסיים שלכם.

ניהול מו"מ מול הבנקים

אנחנו נפנה עבורכם לבנקים למשכנתאות, וננהל איתם מו"מ כדי שתקבלו משכנתא בתנאים אופטימליים. במקום שאתם תתרוצצו מבנק לבנק, אנחנו נעשה בשבילכם את העבודה השחורה, ונגיש לכם כמה אפשרויות למשכנתא. על ידי השוואת ההצעות תוכלו לבחור את המשכנתא המשתלמת ביותר. יש אנשים הקרואים לשירות זה "מכרז ריביות" בין הבנקים השונים להשגת משכנתא/הלוואה יעילה שתחסוך לכם כסף רב לאורך השנים.

ליווי במהלך התהליך וקיצורו

חשוב להבין שלקיחת משכנתא היא תהליך ארוך טווח, שיכול לקחת גם חודשים. אנחנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך, נסייע לכם לנהל את התהליך ואפילו נדאג לכך שהזמן יתקצר.

איך נעשה את זה? ידע, ניסיון והיכרות מעמיקה עם עולם הבנקים מאפשרים לנו לעזור לכם להגיע לדירה במהירות רבה יותר.

ליווי גם בעתיד

קיבלתם משכנתא מצוינת וכבר נכנסתם לדירה, אבל התהליך לא נגמר. את המשכנתא יש לבדוק אחת לשנה, כדי לוודא שאין צורך לבצע שינויים. המצב הפיננסי שלכם ושל השוק עשוי להשתנות עם הזמן, ואנחנו נלווה אתכם גם בעתיד להתייעצות כלכלית לגבי המשכנתא.

יעוץ משכנתא להשקעות נדל"ן

השקעת נדל"ן הינה רכישה שונה לחלוטין ועל כן גם המשכנתא שאנו לוקחים עבור נכס המיועד להשקעת נדל"ן שונה לחלוטין. המשרד שלנו מתמחה במשכנתא ומעל 1,000 לקוחות ומשכנתאות יכולים להוכיח זאת.

משכנתא לבניה עצמית בקיבוץ או בעיר

כולנו חולמים לבנות לעצמנו את בית החלומות, וגם להנות תוך כדי התהליך. משכנתא לבנייה עצמית שונה לחלוטין ממשכנתא לבית קיים או מנכס להשקעה באופן העברת הכספים מהבנק הממן אליכם, בניירת הנדרשת לאיסוף עבור הבנק ובאופן חישוב עלויות הבנייה. תהליך הבנייה העצמית דורש מאיתנו כיזמים אחריות וניהול נבון , על מנת לא להגיע למצב "חסר" במימון הבנייה יש לקחת יועץ משכנתא איכותי. אנו נוכל לסייע לכם להגשים חלום תוך עמידה במסגרת ונפעל ליצר בעבורכם הליך פשוט בטוח וכלכלי.

רוצים לחסוך באמצעות ייעוץ משכנתאות? דברו איתנו!

יעוץ משכנתא - טל בשירי
יעוץ משכנתאות של בשירי נדל"ן
יעוץ משכנתאות בשירי קרית שמונה
יעוץ משכנתאות של בשירי

רוצים לקחת משכנתא חדשה ?

צרו איתנו קשר

תפריט נגישות