ניהול נכסים

פתרון מושלם לניהול הנכס שלכם

טובעים בניהול של הנכס? צריכים מישהו שיקח אחריות?
הגעתם למקום הנכון!

אתם עובדים קשה מדי. באמת. ולא רק זה, העבודה הקשה לא מביאה אתכם לתוצאות. אתם משכירים את הנכס שלכם, ועובדים קשה מאוד כדי שהכל ידפוק, אבל מרגישים שזה משתלט לכם על הזמן.

כמה פעמים קיבלתם טלפון בזמן הכי פחות מתאים? כמה פעמים התקשר אליכם הדייר בשאלות לא קשורות בדיוק כשהייתם בעבודה? אתם חשבתם לתומכם שלהשקיע בנדל"ן זו השקעה פסיבית, אבל המציאות מלמדת אתכם שזה אקטיבי מאוד.

ניהול נכסים – הפתרון שיתן לכם ראש שקט

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי נכסים בוחרים באפשרות של ניהול הנכס על ידי חברה חיצונית, והם יודעים למה הם עושים את זה.

כדי לנהל את הנכס שלכם, בלי שהוא יפגע לכם בחיים ובשגרה, אתם צריכים חברה שתנהל לכם את הנכס. חברה שתדאג למצוא שוכרים איכותיים, תטפל בחוזה ובצ'קים, תבצע תיקונים, ותפתור בעיות נקודיות. בקיצור, אתם צריכים אותנו.

תיווך בשירי מספקת ללקוחותיה שירותי ניהול נכסים, המבוססים על איש אמון שנמצא בשטח ופותר כל בעיה. בנוסף, הוא גם מתעד ומוודא שהכל מתנהל על הצד הטוב ביותר.

דירה שמושכרת כל הזמן

אחד הדברים החשובים ביותר בניהול נכס הוא רצף השכירות. למה? כי כל יום בו הדירה עומדת ריקה, עולה לכם כסף. כן כן, לא רק שאתם לא מכניסים שכר דירה, אתם גם משלמים בכל יום כזה כ-70 שקלים, על ארנונה, מים, חשמל וגז.

אנחנו נדאג שהדירה שלכם תהיה מושכרת כל הזמן, כדי שהנכס המניב לא יהפוך לעול כלכלי.

יחס אישי לכל לקוח

אתם הבעלים של הנכס, אבל אנחנו נתייחס אליו ממש כאילו הוא היה שלנו. לא משנה כמה נכסים יש בבעלותכם, אתם תקבלו את השירות הטוב ביותר. שירות אישי ומקצועי, שקוף וברור, שיתן לכם שקט נפשי והכנסה חודשית קבועה מהנכס.

כמובן שהשירות יהיה מותאם בדיוק עבורכם. בין אם כבר יש לכם שוכרים ואתם רק צריכים עזרה בניהול שלהם, ובין אם אתם צריכים שנעשה בשבילכם הכל – אנחנו נישמע לצרכים שלכם, ונפתור בדיוק את מה שאתם צריכים.

התקדמו לניהול נכסים בהתאמה אישית

אם הנכס שלכם גוזל ממכם זמן. אם אתם מתקשים למצוא שוכרים. אם אתם נתקלים בבעיות שונות ומשונות. אם נמאס לכם לרדוף אחרי צ'קים. אם אתם רוצים להכניס יותר כסף מהנכס.

אם אחד מהדברים האלה נוגעים לכם, כנראה שאתם זקוקים לניהול נכסים.

יש לכם שאלה? הצוות של בשירי תמיד מוכן לעזור.

צרו איתנו קשר

תפריט נגישות